Hotel Bridge v Praze hodnocení

Levný hotel v Praze - HOTEL BRIDGE

CZ  | EN

Sport a Wellness

SPORTCENTRUM STEP, které je od hotelu Bridge vzdáleno jen cca 15 minut vozem a 25 minut MHD, nabízí velké množství sportovních a relaxačních aktivit (i pro veřejnost):Golf indoor – NEJVĚTŠÍ V ČR

8x golfový simulátor About Golf Standard, 1x golfový širokoúhlý panoramatický simulátor About Golf SimSurround (jediný v ČR), 16 odpališť ve dvou patrech (35m driving range) a 18 jamkový putting
3 tenisové halové kurty
3 venkovní tenisové kurty
3 squashové kurty
stoly na stolní tenis
4 badmintonové kurty
curling (na koberci)

 

Vodní svět

bazén je 25m dlouhý a 10 metrů široký s 3 plaveckými dráhami a relaxační částí. Najdete zde chrliče a trysky. Dále můžete využít aromatickou parní lázeň s vonnými esencemi, kde jsou k dispozici sprchy, tzv. tropický déšť, dále pak whirlpool a relaxační bazén.

 

Saunový svět

ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat hned šest saun, kterými jsou finská sauna, tropická, medová, bylinková, finská krbová a sauna a saunový srub s parním nárazem. Ke zchlazení rozehřátého těla Vám je následně k dispozici ochlazovna se sprchami, ledem a mlžením nebo venkovní ledový bazének. Pro dotvoření pohody a relaxace jsou k dispozici dvě relaxační místnosti, jedna se nachází uvnitř saunového světa a druhá v pergole na venkovní terase a lehátky. Atmosféru uvnitř dotváří krbové kamna a fresh bar. Osvěžit a občerstvit se můžete i ve vnitřním saunovém baru.
Více informací o Vodním a saunovém světě najdete na www.saunovysvet.cz

 

Masáže

v našem wellness centru vám přední odborníci nabízejí masáže relaxační a exotické, čínskou tlakovou terapii, reflexní terapii chodidel, masáž hlavy a obličeje, masáž pro těhotné, masáž lávovými kameny, lymfatické masáže nebo medovou masáž.

 

Fitness centrum

na ploše sto třiceti metrů čtverečních na vás čeká rozšířené, plně klimatizované fitness centrum, zaměřené nejen na kondiční cvičení. Najdete zde prostornou posilovnu vybavenou stroji Startrac a kardiozónu s běhacími pásy, rotopedy nové řady Espinner Series s obrazovou, crosstrainery. Ve fitness můžete využít cvičební pomůcky, jako jsou jednoruční činky, TRX lana, fitbally, overbally, stepy a balanční bosu.

 

Privátní sauna

privátní sauna nabízí skvělou příležitost ničím nerušené relaxace pro páry a přátele.
V prostorné saunové kabině ze světlého a tmavého dřeva může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici zážitková sprcha s vodopádem a bočními tryskami. Součástí privátní sauny je útulná relaxační místnost s posezením a lehátky pro maximální pohodlí.

 

Privátní whirlpool

privátní whirpool poskytuje ničím nerušené rozjímání až pro pět osob. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. Součástí privátního whirpoolu je prostorná sprcha i příjemné posezení. Celý prostor je ozvučený příjemnou relaxační hudbou.
bowling bar se třemi dráhami, kulečníkem a stolním fotbalem

 

  • Zajišťujeme kurzy pro jednotlivé klienty nebo skupiny s profesionálními trenéry.
  • Pořádáme sportovní turnaje pro děti a dospělé s kompletním zajištěním (rozhodčí, občerstvení, doprovodný program, poháry, medaile, diplomy).
  • Parkováni ZDARMA přímo před vchodem do Sportcentra Step.
  • Veškeré tyto služby lze objednat na recepci hotelu.
  • Více o službách najdete na stránkách www.infinit.cz/praha-vysocany-wellness