hotelbridge.cz

Vítejte na stránkách WELLNESS HOTELU STEP v Praze

Úvod > Sport s wellnessZpět

Sport a Wellness

SPORTCENTRUM STEP, které je od hotelu Bridge vzdáleno jen cca 15 minut vozem a 25 minut MHD, nabízí velké množství sportovních a relaxačních aktivit (i pro veřejnost):

 • golf indoor – NEJVĚTŠÍ V ČR - 8x golfový simulátor About Golf Standard, 1x golfový širokoúhlý panoramatický simulátor About Golf SimSurround (jediný v ČR), 16 odpališť ve dvou patrech (35m driving range) a 18 jamkový putting
 • 3 tenisové halové kurty
 • 3 venkovní tenisové kurty
 • 3 squashové kurty
 • stoly na stolní tenis
 • 4 badmintonové kurty
 • curling (na koberci)

  vodní svět
 • bazén je 25m dlouhý a 10 metrů široký s 3 plaveckými dráhami a relaxační částí. Najdete zde chrliče a trysky. Dále můžete využít aromatickou parní lázeň s vonnými esencemi, kde jsou k dispozici sprchy, tzv. tropický déšť, dále pak whirlpool a relaxační bazén.

  saunový svět
 • ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat hned pět saun, kterými jsou finská sauna, tropická, medová, finská krbová a sauna a saunový srub s parním nárazem. Ke zchlazení rozehřátého těla Vám je následně k dispozici ochlazovna se sprchami, ledem a mlžením nebo venkovní ledový bazének. Pro dotvoření pohody a relaxace jsou k dispozici dvě relaxační místnosti, jedna se nachází uvnitř saunového světa a druhá v pergole na venkovní terase a lehátky. Atmosféru uvnitř dotváří krbové kamna a fresh bar. Osvěžit a občerstvit se můžete i ve vnitřním saunovém baru.
  Více informací o Vodním a saunovém světě najdete na www.saunovysvet.cz

  masáže
 • v našem wellness centru vám přední odborníci nabízejí masáže relaxační a exotické, čínskou tlakovou terapii, reflexní terapii chodidel, masáž hlavy a obličeje, masáž pro těhotné, masáž lávovými kameny, lymfatické masáže nebo medovou masáž.

  fitness centrum
 • na ploše sto třiceti metrů čtverečních na vás čeká rozšířené, plně klimatizované fitness centrum, zaměřené nejen na kondiční cvičení. Najdete zde prostornou posilovnu vybavenou stroji Startrac a kardiozónu s běhacími pásy, rotopedy nové řady Espinner Series s obrazovou, crosstrainery. Ve fitness můžete využít cvičební pomůcky, jako jsou jednoruční činky, TRX lana, fitbally, overbally, stepy a balanční bosu.

  privátní sauna
 • privátní sauna nabízí skvělou příležitost ničím nerušené relaxace pro páry a přátele. 
  V prostorné saunové kabině ze světlého a tmavého dřeva může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici zážitková sprcha s vodopádem a bočními tryskami. Součástí privátní sauny je útulná relaxační místnost s posezením a lehátky pro maximální pohodlí.

  privátní whirlpool
 • privátní whirpool poskytuje ničím nerušené rozjímání až pro pět osob. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. Součástí privátního whirpoolu je prostorná sprcha i příjemné posezení. Celý prostor je ozvučený příjemnou relaxační hudbou.
 • bowling bar se třemi dráhami, kulečníkem a stolním fotbalem

Zajišťujeme kurzy pro jednotlivé klienty nebo skupiny s profesionálními trenéry. Pořádáme sportovní turnaje pro děti a dospělé s kompletním zajištěním (rozhodčí, občerstvení, doprovodný program, poháry, medaile, diplomy).

ik Parkováni ZDARMA přímo před vchodem do Sportcentra Step.

ik Veškeré tyto služby lze objednat na recepci hotelu.

Další informace naleznete v partnerském sportcentru Step: www.sportstep.cz

Více o službách privátního wellness najdete na stránkách www.infinit.cz/praha-vysocany-wellness